100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

tatou galuega faatino

Tekinolosi alualu i luma faʻavaomalo gaosiga ma maualuga maualuga

faatatau ia tatou
_W2A2318

Faʻavae i le 2014, Topticom o lona uiga o le Top Optic Communication, ma o la matou vaai mamao lea na taʻitaʻia ma faʻamalosia matou talu ona faʻavaeina Ina ua tuanaʻi le sili atu i le 5 tausaga le televave o le tuputupu aʻe, ua matou fesoasoani e fausia faʻavave ma malupuipuia fesoʻotaʻiga i le lalolagi atoa e ala i le tuʻuina atu o tulaga maualuga ma faʻamaoni transceiver.
Matou te ofaina le tele o compatitive OEM-talafeagai transceiver, pei o 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Matou te taulaʻi i luga ma tulitatao tekonolosi atinaʻe ina ia mafai ona matou avatua ia te oe le sili ona lata mai i oloa gaosi e fesoasoani ia te oe faʻavaʻaina lau maketi faʻasoa ma fuafua oloa.

matamata atili