page_banner

oloa

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

Ole 100Gb / s QSFP28 SR4 o le
fa laina, paluina, tutusa transceiver opitika ma fuafuaina mo 100GBASE-SR4 ma 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR talosaga. Latou te tausisi i le SFF-8665 Faʻamatalaga, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ma Telcordia GR-468-CORE. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

O le 100G QSFP28 tuʻufaʻatasia laina laina e fa i itu taʻitasi ma le 100Gb / s bandwidth. E mafai ona faʻagaioia laina taʻitasi i le 25.78125Gb / s e oʻo atu i le 70m mamao e faʻaogaina ai le OM3 fiber poʻo le 100m mamao e faʻaaogaina ai le fiber OM4. O nei modules ua fuafuaina e faʻagaioia luga o multimode alava faiga faʻaaogaina ai o le tau wavelength 850nm.

Vaega o oloa

Tusa i le 103.1Gb / s faʻamatalaga fua

Vevela-pluggable QSFP28 mea taua

4 auala 850nm VCSEL faʻasologa ma PIN ata detector faʻavasega

Laupapa o le CDR i totonu o ala uma e taliaina ma faʻasalalauga

Tuʻu i totonu numera faʻamaonia gaioiga

Nofofua + 3.3V eletise sapalai

Faʻaaogaina le paʻu maualalo <2.5 W

Talosaga

100GBASE-SR4 100G Ethernet i luga o Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Isi fesoʻotaʻiga vaʻai

Faʻamatalaga oloa

Parameter

Faʻamatalaga

Parameter

Faʻamatalaga

Pepa Faʻavae

QSFP28

Uigi

850nm

Max Data Fuafua

103.1 Gbps

Max Auina Mamao

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Fesoʻotaʻiga

MTP / MPO-12

Ala o Faasalalauga

MMF

Transmitter Ituaiga

VCSEL 850nm

Ituaiga faataapeina meatotino

PIN

Faʻailoaga

Lagolagoina DDM

Vevela faasolo

0 i le 70 ° C (32 i le 158 ° F)

TX Faʻamalosi laina taʻitasi

-8.4 ~ 2.4dBm

Faʻaalia le malamalama

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Malosiaga Faʻataua

3.5W

Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau

3dB

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 ma le 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver opitika