page_banner

oloa

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

O le 100Gb / s CFP4 ua fuafuaina mo le 100GBASE Ethernet. Latou te usitaʻia le CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 ma CEI-28G-VSR. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

O le CFP4 LR4 liuaina 4 sao auala o 25Gb / s eletise faʻamatalaga i le 4 auala o LAN WDM faʻailo faailo ma faʻateleina i latou i se tasi auala mo 100Gb / s vaʻaia vaʻaia. I le itu faʻafouina, o le module de-multiplexes a 100Gb / s opt input i totonu o le 4 auala o LAN WDM faʻailo mata faʻailo ma faʻaliliuina i latou i le 4 auala faʻatumuina o le eletise faʻamatalaga.
O le wavelength tutotonu o le 4 LAN WDM auala o 1295.56, 1300.05, 1304.58 ma 1309.14 nm o sui o le LAN WDM wavelength grid faʻamatalaina i le IEEE 802.3ba.

Vaega o oloa

Vevela pluggable CFP4 MSA mea taua
Transmitter: cooled 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Tagata e taliaina: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G Vaʻaiga eletise eletise (CEI-28G-VSR)
E oʻo atu i le 10km aapa atu mo le G.652 SMF
MDIO pulega faʻafesoʻotaʻi ma numera numera diagnostic mataituina
Nofofua + 3.3V eletise sapalai
Duplex LC pusa
Vevela o le faʻagaioiga o tulaga: 0 ~ 70oC
RoHS-6 tausisi

Talosaga

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Faʻamatalaga oloa

Parameter

Faʻamatalaga

Parameter

Faʻamatalaga

Pepa Faʻavae

CFP4

Uigi

4 LAN WDM

Max Data Fuafua

103.1 Gbps

Max Auina Mamao

10km

Fesoʻotaʻiga

Masalosalo LC

Ala o Faasalalauga

SMF

Transmitter Ituaiga

LAN-WDM EML

Ituaiga faataapeina meatotino

PIN

Faʻailoaga

Lagolagoina DDM

Vevela faasolo

0 i le 70 ° C (32 i le 158 ° F)

Tulaga Aʻoga Suʻega

1

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

2

Suʻega Suʻega

3

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

4

Senstivity Suʻega

5

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

6

Suʻega End End

Tulaga Faamaonia

xinfu

CE Tusi Faʻamaonia

safd (2)

Lipoti a le EMC

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Talu ai:
  • Sosoo ai: