page_banner

oloa

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

10Gb / s Faʻalauteleina Laiti Ituaiga Faʻamatalaga Pluggable SFP + transceivers ua fuafuaina mo le faʻaaogaina i le 10-Gigabit Ethernet fesoʻotaʻi e oʻo i le 20km luga Nofofua Fuaʻila fiber. Latou te tausisi i le SFF-8431, SFF-8432 ma le IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ma le 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics functions o loʻo avanoa e ala i le 2-wire serial serial. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

10Gb / s Faʻalauteleina Laiti Ituaiga Faʻamatalaga Pluggable SFP + transceivers ua fuafuaina mo le faʻaaogaina i le 10-Gigabit Ethernet fesoʻotaʻi e oʻo i le 20km luga Nofofua Fuaʻila fiber. O loʻo usitaʻia le SFF-8431, SFF-8432 ma le IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ma le 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics functions o loʻo avanoa e ala ile 2-wire serial interface. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.

Vaega o oloa

Faʻalauiloa alava Faʻatasi ala
SFP Multi-source Package ma le LC Receptacle
E oʻo atu i le 10Gb / s Faʻamatalaga Fesoʻotaʻiga
Malosiaga vevela-mafai gafatia
Nofofua + 3.3V Paoa sapalai
Faʻamaoni ma Faʻamatalaga mo IEEE802.3Z
Faʻamalieina ma Bellcore TA-NWT-000983
Mata Saogalelei Fuafuaina e Fetaiaʻi ma le Laser Class1, Faʻamaoni ma IEC60825-1

Talosaga

Gigabit Ethernet
Alava alava
Talosaga WDM

Faʻamatalaga oloa

Parameter Faʻamatalaga Parameter Faʻamatalaga
Pepa Faʻavae SFP + Uigi 1310nm
Max Data Fuafua 10 Gbps Max Auina Mamao 20km
Fesoʻotaʻiga Masalosalo LC Ala o Faasalalauga SMF
Transmitter Ituaiga 1310nm DFB Ituaiga faataapeina meatotino PINTIA
Faʻailoaga Lagolagoina DDM Vevela faasolo 0 i le 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Faʻamalosi laina taʻitasi -4 ~ + 2dBm Faʻaalia le malamalama <-14dBm
<-14dBm Malosiaga Faʻataua 3.5W Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau

4dB

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex transceiver opitika