page_banner

oloa

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

O le 100Gb / s CFP4 ua fuafuaina mo le 100GBASE-SR4 Ethernet. O loʻo latou usitaʻia le CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ma CAUI-4, ma le OIF CEI-28G-VSR .. O transceivers opitika latou usitaia le manaʻoga o RoHS.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

O le SFP transceivers e maualuga le faʻatinoga, taugofie taualumaga. O numera numera o loʻo faʻatinoina galuega e maua e ala i le 2-uaea serial pasi faʻamaoti i le SFF-8472. O le vaega faʻatonu e faʻaaoga le PIN e taliaina ma le mea faʻasalalau e faʻaaogaina leisa 1310 nm FP ma leisa 1550nm FP e faʻamautinoa ai le 100Base-LX Ethernet 20km talosaga.

Vaega o oloa

E oʻo atu i le 155Mb / s Data Links

Vevela-Pluggable

Faʻatasi fesoʻotaʻiga LC

E oʻo atu i le 20 km luga ole 9 / 125μm SMF

Tanu i totonu WDM

Nofofua + 3.3V Paoa sapalai

Mataʻituina o le vaʻai ma le SFF-8472

Faʻagaioiga vevela vevela: -40 ° C i le 85 ° C / -5 ° C i le 85 ° C / -0 ° C i le 70 ° C

RoHS tausisi ma Taʻitaʻi Free

Talosaga

Ethernet vave

SDH STM-1 / SONET OC-03

Talosaga WDM

Faʻamatalaga oloa

Parameter Faʻamatalaga Parameter Faʻamatalaga
Pepa Faʻavae SFP Uigi 1310nm / 1550nm
Max Data Fuafua 100Mb / s Max Auina Mamao 20km
Fesoʻotaʻiga Simplex LC Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau 9dB
Transmitter Ituaiga FP Ituaiga faataapeina meatotino PINTIA
Faʻailoaga Lagolagoina DDM Vevela faasolo 0 i le 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Malosiaga -13 ~ -7dBm Faʻaalia le malamalama <-34dBm

<-34dBm

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver opitika