page_banner

oloa

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

O le SFP28 transceivers e maualuga le faʻatinoina, taugofie aoga modula lagolagoina faʻamatalaga fua faatatau o 25Gbps ma Maximum link umi o 10km luga SMF. Na fuafuaina mo le 25GBASE-LR Ethernet ma le 25.78125 Gb / s tasi laina 100GE LR4. Latou te tausisi i le tausisi i le SFF-8402 ma le SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ma le IEEE 802.3e le 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Vaega 15, Vasega B, Telcordia GR-468-CORE.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

O le 25G SFP28 transceiver opitika ua fuafuaina mo le 25GBASE-LR Ethernet ma le 25.78125 Gb / s tasi laina 100GE LR4. O lona maualuga fesoʻotaʻiga umi o le 10km luga SMF. O le transceiver opitika o RoHS tausisi.

Vaega o oloa

E oʻo atu i le 25.78125Gb / s faʻamatalaga fua faatatau
Vevela-pluggable SFP28 fomu moni
Faʻalua LC fesoʻotaʻiga
1310nm DFB ma PIN e taliaina
Tuʻu i totonu numera faʻamaonia gaioiga
Ole umi ole soʻoga o le 10km ile SMF
Nofofua + 3.3V eletise sapalai
Faʻaaogaina le paʻu maualalo <1.2W
Faʻataʻitaʻiga tulaga vevela: -5 ~ + 70 ° C

Talosaga

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s tasi laina 100GE LR4

Faʻamatalaga oloa

Parameter

Faʻamatalaga

Parameter

Faʻamatalaga

Pepa Faʻavae

SFP28

Uigi

1310nm

Max Data Fuafua

25.78125 Gbps

Max Auina Mamao

10km

Fesoʻotaʻiga

Masalosalo LC

Ala o Faasalalauga

SMF

Transmitter Ituaiga

DFB 1310nm

Ituaiga faataapeina meatotino

PIN

Faʻailoaga

Lagolagoina DDM

Vevela faasolo

-5 i le 70 ° C

TX Malosiaga

-7 ~ 2dBm

Faʻaalia le malamalama

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Malosiaga Faʻataua

1.2W

Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau

3.5dB

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Talu ai: