page_banner

oloa

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

faamatalaga puʻupuʻu:

SFP28 transceivers ua fuafuaina mo le faʻaaogaina i Ethernet soʻoga e oʻo atu i le 25.78 Gb / s faʻamaumauga fua ma oʻo i le 10 km soʻoga umi. Latou te usitaʻia le SFF-8472, ma gatasi ma le SFF-8432 ma faʻatatau vaega o le SFF-8431. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa

SFP28 transceivers ua fuafuaina mo le faʻaaogaina i Ethernet soʻoga e oʻo atu i le 25.78 Gb / s faʻamaumauga fua ma oʻo i le 10 km soʻoga umi. Latou te usitaʻia le SFF-8472, ma gatasi ma le SFF-8432 ma faʻatatau vaega o le SFF-8431. O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.

Vaega o oloa

Lagolagoina le 25.78125Gb / s serial opitika interface

E oʻo atu ile 10km o loʻo faʻasalalau ile SMF

Leisa DFB leisa ma PIN faʻataʻitaʻia

Vevela-pluggable SFP28 tulagavae

Tuʻu i totonu numera faʻamaonia gaioiga

Nofofua + 3.3V eletise sapalai

Faʻaaogaina le eletise e itiiti ifo i le 1.3 W

Faagaioiga tulaga vevela: -40 ~ + 85°I

Totonu CDR i luga uma transmitter ma taliaina auala

Lagolago CDR aloese

SFP28 MSA afifi ma simplex LC fesoʻotaʻiga, Bi-itu

Talosaga

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s tasi laina 100GE LR4

Isi fesoʻotaʻiga vaʻai

Faʻamatalaga oloa

Parameter Faʻamatalaga Parameter Faʻamatalaga
Pepa Faʻavae SFP28 Uigi 1270nm / 1330nm
Max Data Fuafua 25.78125 Gbps Max Auina Mamao 10KM
Fesoʻotaʻiga LC simplex Ala o Faasalalauga SM
Transmitter Ituaiga 1270nm DFB

1330nm DFB

Ituaiga faataapeina meatotino PINTIA
Faʻailoaga Lagolagoina DDM Vevela faasolo 0 i le 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Malosiaga -5 ~ + 2dBm Faʻaalia le malamalama <-13dBm
<-13dBm Malosiaga Faʻataua 3.5W Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau

3.5dB

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver opitika