page_banner

oloa

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver opitika

faamatalaga puʻupuʻu:

O le SFP28 LAN-WDM Module o loʻo tausisi i le SFF-8431, SFF-8432 ma le IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. O numera numera o galuega faʻapitoa e avanoa e ala i le 2-uaea serial serial, e pei ona faʻamaoti mai i le SFF-8472. O le transceiver opitika e tausisi i le RoHS manaʻoga.


Oloa Faʻamatalaga

Faʻamatalaga Oloa:

25G LAN WDM o se sili puʻupuʻu opitika transceiver module ma ei ai 12 wavel umi. O le LAN-WDM EML transmitter ma le APD e maua ai faʻatinoga sili atu mo Ethernet talosaga e oʻo atu i le 10km sootaga i luga o le SMF.

Vaega o oloa

Faʻamatalaga faʻamatalaga fua faatatau i le 25Gbps
Leisa-WDM EML Faʻamafanaina leisa ma le APD e taliaina
Vevela-pluggable SFP28 tulagavae
Tuʻu i totonu numera faʻamaonia gaioiga
Nofofua + 3.3V eletise sapalai
Faʻaleaogaina le eletise e itiiti ifo i le 2.0 W
Totonu CDR i luga uma transmitter ma taliaina auala
Lagolago CDR aloese
SFP28 MSA afifi faʻatasi ai ma le fesoʻotaʻiga a LC
Lava maualalo jitter
Lava maualalo EMI ma sili atu le puipuiga ile ESD
RoHS tausisi

Talosaga

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Isi fesoʻotaʻiga vaʻai

Oloa Faʻamatalaga:

Parameter Faʻamatalaga Parameter Faʻamatalaga
Pepa Faʻavae SFP28 Uigi LANWDM
Max Data Fuafua 25.78125 Gbps Max Auina Mamao 10km
Fesoʻotaʻiga Masalosalo LC Ala o Faasalalauga SM
Transmitter Ituaiga LANWDM EML Ituaiga faataapeina meatotino APD
Faʻailoaga Lagolagoina DDM Vevela faasolo 0 i le 70 ° C
TX Faʻamalosi laina taʻitasi -2 ~ + 6dBm Faʻaalia le malamalama <-19.5dBm
<-19.5dBm Malosiaga Faʻataua 2W Fua Faʻamamaina Fua Faʻatatau

6dB

1

Tulaga Aʻoga Suʻega

2

TX / RX Faʻailoga Tulaga Tofotofoga

3

Suʻega Suʻega

4

Suʻega Vaʻaia ole Optical Spectrum

5

Senstivity Suʻega

6

Faʻatuatuaina ma Mausali Tofotofoga

Suʻega End End

xinfu

Tulaga Faamaonia

safd (2)

CE Tusi Faʻamaonia

safd (3)

Lipoti a le EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opitika

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opitikaOloa