page_banner

oloa

  • 10Gb/s SFP+ DWDM 40km DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + DWDM 40km DDM EML LC transceiver opitika

    O le DWDM SFP + 10G series single mode transceiver o se tamaʻi vaega laʻititi e mafai ona faʻamaluluina module mo le duplex opitika faʻamatalaga fesoʻotaʻiga.
    O lenei module ua fuafuaina e tuʻuina atu i le DWDM fesoʻotaʻiga masini i metropolitan ulufale ma autu fesoʻotaʻiga ma faʻagaioia i DWDM wavelength mai 1529nm i le 1563nm pei ona faʻamaoti mai e le ITU-T. O i latou o faitioga ma le SFF-8431 MSA ma le SFF-8432 MSA.
    O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ DWDM 80km DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + DWDM 80km DDM EML LC transceiver opitika

    O le DWDM SFP + 10G series single mode transceiver o se tamaʻi vaega laʻititi e mafai ona faʻamaluluina module mo le duplex opitika faʻamatalaga fesoʻotaʻiga.
    O lenei module ua fuafuaina e tuʻuina atu i le DWDM fesoʻotaʻiga masini i metropolitan ulufale ma autu fesoʻotaʻiga ma faʻagaioia i DWDM wavelength mai 1529nm i le 1563nm pei ona faʻamaoti mai e le ITU-T. O i latou o faitioga ma le SFF-8431 MSA ma le SFF-8432 MSA.
    O le transceivers vaʻaia e usitaʻia le manaʻoga o RoHS.